Najnowszy

Darmowe szkolenia dla instytucji niedochodowych

Działasz jako wolontariusz? Teraz masz szansę ubiegać się o szkolenia, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za uczestnictwo w zajęciach nie zapłacicie jednak nawet złotów

Czytaj więcej...

Szkolenia

Data publikacji: 03.06.2018
Autor: admin

szkolenia z zarządzania, szkolenia sprzedaż, wyjazdy integracyjne, gry szkolenioweZ tej strony wita Państwa Aneta Kowalska. Wspólnie z ekipą trenerów organizujemy szkolenia biznesowe, kursy menedżerskie , szkolenia techniczne , handlowe dla ludzi biznesu, oraz kursy weekendowe dla młodzieży . Nasze międzynarodowe kursy przygotują Ciebie i Twoich pracowników, czy dzieci na wyjazdy i do codziennego życia poza granicami kraju.

Już w czasie nauki na studiach interesowałem się bardzo tematami nawiązującymi do HR, co umożliwiło mi znaleźć ciekawą posadę w firmie doradztwa personalnego. Następne firmy to zwiększające się wyzwania, a także coraz to nowe etapy zawodowej kariery. W pracy, którą wykonywałam mogłam się między innymi zająć rekrutacją pracowników na wszystkie stanowiska, a poza tym tworzeniem programów lojalnościowych. Aktualnie nawiązałam współpracę z różnymi instytucjami edukacyjnymi jako ekspert HR.

Zwiększając od jakiegoś czasu umiejętności interpersonalne podjęłam kolejne wyzwania w szkole trenerów. Tym sposobem sama mogę teraz przekazywać innym swoją wiedzę z obszarów rekrutacyjnych, obejmujące również tematykę związaną z prawem. Jednym z bardziej interesujących momentów w przeciągu wielu lat mojej pracy były zajęcia z zakresu employer brandingu, które prowadziłam przez okres dwóch lat dla studentów Politechniki Krakowskiej. Obecnie jestem cenionym wykładowcą na Politechnice Wrocławskiej i Akademii Pedagogicznej.

W zawodowej pracy bardzo się przydaje zdobyte wykształcenie, udało mi się bowiem skończyć Wydział Prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Dość długo nie miałam pewności, czy ukończone prawo pracy w jakikolwiek sposób się przyda przy dalszej pracy. Jak się jednak okazało pozyskana w czasie studiów wiedza bywa bardzo pomocna, staram się również poświęcać sporo czasu na jej pogłębianie.

To przyczyniło się też do tego, że podjęłam doktoranckie studia w SGH. Na dzień dzisiejszy jestem na trzecim roku, i powoli zaczynam planować obronę swojej pracy doktorskiej. Mam nadzieję, że ukończenie z pozytywnym wynikiem tego etapu nauki zapewni mi naprawdę dużo interesujących możliwości.

Swoim wieloletnim doświadczeniem lubię się dzielić, uczestnicząc w licznych konferencjach branżowych. Nawiązałam również współpracę z prasą i telewizją, gdzie prezentuję rozmaite publikacje na zagadnienia najczęściej powiązane z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Jeszcze jedna sprawa, a mianowicie to, że jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci. Dwaj moi mali synowie niejednokrotnie są absorbujący, lecz przyglądanie się w jakim tempie dorastają, jak bez przerwy chcą się uczyć nowych rzeczy i eksperymentują ze wszystkim, czym się da to coś wspaniałego. Szczęśliwie udało mi się pogodzić wychowanie dzieci z rozwijaniem swojej kariery, z czego jestem niezmiernie szczęśliwa.


Tagi: