Najnowszy

Darmowe szkolenia dla instytucji niedochodowych

Działasz jako wolontariusz? Teraz masz szansę ubiegać się o szkolenia, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za uczestnictwo w zajęciach nie zapłacicie jednak nawet złotów

Czytaj więcej...

Moja osobista misja

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Optymalizacja zasobów ludzkich oraz rozwój osobisty pracowników są obszarami, w przypadku których spora liczba właścicieli firm nie do końca się odnajduje. Instrumentalne traktowanie ludzi pracujących w firmie czy przekraczanie bez przerwy granic z uwagi na swoją pozycję to tylko niektóre przewinienia, jakie spotyka się bardzo często w małych i dużych firmach.


Jeżeli relacje w firmie wśród załogi i pracowników należałoby poprawić, to bardzo chętnie spróbuję w tym pomóc. W pracy, którą wykonuję skupiam się przede wszystkim na jak najszerszym podejściu, próbując się zająć pełnym obszarem w nieco większym przedziale czasowym. Mogę spoglądnąć dzięki temu szerzej na firmę, która wymaga pomocy, zapoznać się z jej planami, i do tego dopasować działania optymalizacyjne.


Z pewnością bardzo w pracy pomaga mi wykształcenie, które posiadam. Udało mi się skończyć psychologiczne studia na Uniwersytecie Warszawskim, o specjalizacji związanej z psychologią pracy. Po skończeniu tej uczelni systematycznie rozszerzałam swoją wiedzę, zapisując się na dodatkowe kursy z dziedziny optymalizacji procesów pracowniczych, personalnego doradztwa czy też mediacji i negocjacji.


Dzięki pozyskanym umiejętnościom mam możliwość pełnej realizacji przy wykonywaniu zleceń dla swoich klientów. Współpracuję zarówno z licznymi przedsiębiorstwami i firmami, jak również z urzędami różnego szczebla i fundacjami. Do moich klientów należą podmioty, którym proponuję pełną obsługę w każdym obszarze powiązanym z HR, to znaczy w procesach rekrutacji oraz przygotowywaniu projektów motywacyjnych.


Zajmuję się także kompleksowym wdrażaniem sposobów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, a poza tym treningami i rozwojem zawodowym. Bardzo lubię się dzielić zdobytym przez lata doświadczeniem, na przykład za pomocą napisanego jakiś czas temu poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources a także licznych publikacji w branżowych pismach.


Nawiązanie współpracy z moją osobą to przede wszystkim pełna poufność, dyskrecja i zaufanie mają dla mnie bardzo duże znaczenie. Zajmuję się między innymi audytami kompetencyjnymi i personalnymi, udzielam wsparcia w wyznaczaniu standardów pracy  a także poprawiam procesy HR. Realizuję również warsztaty dla kadry kierowniczej, które dostarczą cennej wiedzy a oprócz tego zwiększą poziom motywacji do lepszej pracy.Tagi: